مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم «طلوع پارس» تمدید شد

با توجه به استقبال گسترده هنرمندان فیلمساز،مهلت ارسال آثار در بخش‌های مختلف سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه داستانی و مستند «طلوع پارس» تا ۱۵ اردیبهشت ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه داستانی و مستند «طلوع پارس»، دبیرخانه این رویداد فرهنگی هنری مهلت ارسال آثار را تا دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۹ تمدید کرد.

بر اساس فراخوان منتشرشده توسط دبیرخانه جشنواره، پنج بخش این رویداد را میراث فرهنگی ناملموس (بخش ویژه)، آزاد، سبک زندگی، فیلمساز نوجوان و فیلمسازان شیرازی تشکیل می‌دهد.

با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس، همه فرآیند‌ها و مراحل این رویداد فرهنگی بصورت دیجیتال و در بستر سایت اینترنتی جشنواره انجام خواهد شد. 

از جمله اهداف این جشنواره می توان به تقویت و حمایت از آثار و فیلم‌هایی با محوریت مردم شناسی و میراث فرهنگی ناملموس اشاره کرد.

فیلمسازان فیلم کوتاه برای اطلاع از جزییات نحوه شرکت آثارشان در این رویداد می توانند به سایت جشنواره به نشانی www.toloofilm.com مراجعه و فرم تقاضای شرکت را تکمیل و فیلم‌های خود را ارسال کنند.

قابل ذکر است علاقه مندان می‌توانند جهت شرکت در کارگاه های آنلاین آموزش فیلمسازی جشنواره در سایت www.toloofilm.com و یا www.rasanama.com ثبت نام نمایند .

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟